Zapraszamy na szkolenia biznesowe i wyjazdy team building – w naszym ośrodku

Świeża gra na szkolenia i imprezy – warsztat dla coachów

Informujemy, iż w proponowanej przez nas ofercie symulacji dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizacji non profit i administracji państwowej od kolejnego roku udostępniliśmy grę team building: Ekstremalne rozgrywki w nieziemskim wariancie gry w jazda na deskorolce zespołowo (Wstępna nazwa tej symulacji jest jeszcze nie tsaki jak ma być – jednak pokazuje fabułę tego modułu.)
Proponowaną symulację przeprowadzamy na kursach z mentoringu, z rozwiazywania konfliktów oraz na szkoleniach team building. Gra jest użyteczna również na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Pierwotne jej zastosowanie to Szkolenia Z Zarządzania.

SPECYFIKCACJA GRY:
Zakres tematyczny tego zadania: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Miejsce pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Argentyna
Czas realizacji ćwiczenia bez analiz i dyskusji: ok. kwadrans
Liczba uczestników: minimum 5, do 16.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: stojak pod łuk magnetyczny – sztuk cztery, grabie – sztuk trzy, spinacze biurowe- sztuk dziewięć, trochę ogórków, paczka habrowych farbek, otwieracz do butelek

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
DASTORE MARCIN DOMAGAŁA, DID PROJEKT Sp. z o.o., Big-I Sp. z o.o, „Alkal” S.A., Przedsiębiorstwo Transportowo – Spedycyjno – Handlowe „PRA-MAS” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Zakład obróbki Precyzyjnej CNC Sławomir Urbański, Bartosz Cieluch, Powiat Kościański, Powiat Średzki, Miasto Poznań, „Zakłady Kórnickie”, Ośrodek Kultury w Suchowoli , Zespół Placówek Kultury w Trzebnicy, Fundacja Perpetuum Mobile, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kombatantów Polskich Sił Zbrojnych Na Zachodzie, Stowarzyszenie „Aktywnie Przeciwko Depresji”, Stowarzyszenie Energii Odnawialnej , Stowarzyszenie Orlego Lotu, Stowarzyszenie Środowiska Żołnierzy Armii Krajowej „Żywiciel” , Towarzystwo Skautowe „Szmaragdowa”, Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Symulacja była także realizowana na studiach podyplomowych „Historia”

OPRACOWANIA:
Trenerem nabywającym certyfikację rekomendujemy tytuły:

 • Zachód – 10 lat przed totalnym bankructwem?-Jacques Attali
 • Like a Virgin. Czego nie nauczą cię w szkole biznesu-Richard Branson
 • Giełda i psychologia-Piotr Zielonka
 • Wall Street. Giełdowe mądrości, maksymy i aforyzmy-Mark Skousen
 • Jak odnieść sukces w negocjacjach-John Murphy, Richard Russill, Paul Steele
 • Przywództwo doskonałe-Russell E. Palmer
 • Zaryzykuj – zrób to!- Richard Branson

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Augustów, pałac MDM Zadrna, ulica Szczepanowskiego 1
  Cena treningu: 3200 PLN plus VAT. Proponujemy opcję płatności w ratach – jedenaście miesięcznych wpłat.
  W cenie wyjazdu zawarty jest catering. Przystawka: Tradycyjna włoska sałata z sera mozzarella i dojrzałych pomidorów. Zupa: Krem borowikowy z boczkiem wędzonym . Drugie danie: Grillowany filet z kurczaka z nutą sosu myśliwskiego, ziemniaki z koprem i masłem, sałatka sezonowa. Deser: Słodkie lodowe tiramisu z syropem kawowym i gorzkim kakao. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.